Vývoj na zakázku

 

TELEASIST je vedoucí středoevropská IT společnost poskytující komplexní servis pro firmy a instituce, aktivní v oblastech pojišťovnictví, dopravy, dopravních informací, obecné bezpečnosti, integrovaných technologií a umělé inteligence. Na základě specifických znalostí, technologických vizí a inovativního myšlení se snažíme inspirovat a zapojovat naše zákazníky do hledání nových cest k efektivnějším řešením.

Náš development je zvládnut ve všech fázích, náš software je ekonomický, lehký, stabilní, spolehlivý a perspektivní.

Systémy
Disponujeme vlastními specialisty ve všech klíčových technických disciplinách. Známe všechny nástroje a umíme s nimi pracovat. Naše komunikace s klientem je přesná a profesionální. Naše termíny realistické, naše podpora účinná. Pracujeme s platformami Java, Jboss AS/Wildfly, PostgreSQL, PostGIS, Apache HTTPD, Linux, Android, iOS.

Mapy
Máme zkušenosti s prací s prostorovými daty, jejich zpracováním a vizualizací, využitím Google Maps a dalších API Google, Open Street Map, geodatabázemi v PostGIS, konfigurací a využitím služeb map serverů WMS, WCS, WFS, SLD i vlastními implementacemi pro vyhledávání tras a mapové vizualizace.

 
Logo Teleasist